Firemní akce

Královna ocel

Královna Ocel je každoroční podnikový rituál, při kterém oceňujeme naše nejlepší zaměstnance. Tradiční akce Třineckých železáren se letos přehoupla do svého jubilejního dvacátého výročí. Ceremoniál se nesl v duchu vzpomínek na uplynulé ročníky, připomněl moderátorské výkony, hudební vystoupení i stovky oceněných za celou dvacetiletou historii. Tradičně pak Královnu Ocel převzali zástupci provozů a firem za dosažené úspěchy v následujících kategoriích.

Osobnost roku 2017

Osobností roku 2017 se stal Dušan Vápeník, který převzal sošku Královny ocel z rukou předsedy představenstva Třineckých železáren Jana Czudka. Ocenění získal za profesionální přístup, jimž významně pomohl ke zdárnému průběhu rekonstrukce a modernizace blokovny a sochorové válcovací stolice ve Válcovně předválků a hrubých profilů.

Osobnost roku 2017

 

Událost roku 2017

Událostí roku 2017 byla vyhlášena modernizace a rekonstrukce blokovny a sochorové stolice v Třineckých železárnách. Královnu ocel z rukou místopředsedy dozorčích rad Třineckých železáren a Moravia Steel Evžena Balka převzali zástupci realizačního týmu David Nieslanik, Mariusz Hlisnikowski a Marek Schwarz.

Údalost roku 2017

 

Čin roku 2017

Královnu Ocel v kategorii Čin roku předal Jaroslavu Wawrzaczovi výrobní ředitel Třineckých železáren Česlav Marek. Pan Jaroslav Wawrzacz zachránil pracovníka firmy Výšky a hloubky, zasypaného sesuvem uhlí při čištění druhového zásobníku.

Čin roku 2017

 

Úspěch za branou 2017

O Úspěch za branou se postarali studenti Střední odborné školy Třineckých železáren Michal Marci, Marek Tyrlík, Mario Glompek a Filip Rusnok, kteří vybojovali pod vedením Bohuslava Cyhana ve vytrvalostním závodě dálkově ovládaných modelů aut s hybridním vodíkovým pohonem 1. místo v České republice, v mezinárodním kole pak skončili druzí. Spolu s ředitelem školy Alešem Adamusem sošku Královny Ocel a gratulace převzali z rukou místopředsedy dozorčích rad Třineckých železáren a Moravia Steel Jána Modera.

Úspěch za branou 2017

 

Nejdynamičtěji se rozvíjející společnost 2017

Předseda představenstva Strojíren a staveb Třinec Miroslav Kovářík převzal z rukou finanční ředitelky Třineckých železáren Radomíry Pekárkové Královnu Ocel pro nejdynamičtěji se rozvíjející společnost.

Nejdynamičtěji se rozvíjející společnost 2017

 

Bezpečnost a ochrana zdraví 2017

Vítězem v soutěži o nejlepší dceřinou společnost v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZ) za rok 2017 se stala společnost Strojírny a stavby Třinec, a.s. pod vedením předsedy představenstva Miroslava Kováříka. Ocenění předávali Ivo Žižka, člen představenstva Třineckých železáren a Marcel Pielesz, člen dozorčí rady Třineckých železáren a předseda odborové organizace ZO OS KOVO TŽ.

Bezpečnost a ochrana zdraví 2017

 

Bezpečnost a ochrana zdraví 2017

Absolutním vítězem v soutěži o nejlepší provoz v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZ) za rok 2017 se stal provoz Válcovna předválků a hrubých profilů. Sošku Královny Ocel převzal vedoucí vítězného provozu David Nieslanik z rukou člena představenstva Třineckých železáren Ivo Žižky a předsedy odborové organizace ZO OS KOVO TŽ Marcela Pielesze.

Bezpečnost a ochrana zdraví 2017 - nejlepší provoz

 

Sportovec roku 2017

Sportovcem roku 2017 se stal moderní pětibojař Marek Grycz. Sošku Královny Ocel mu předal místopředseda dozorčích rad Třineckých železáren a Moravia Steel Ján Moder.

Sportovec roku 2017

 

Mladý sportovec roku 2017

Mladým sportovcem roku 2017 byl vyhlášen další moderní pětibojař Filip Jančík. Královnu Ocel za něj převzal jeho otec z rukou předsedy představenstva Moravia Steel Petra Popeláře.

Mladý sportovec roku 2017

 

Sportovní kolektiv roku 2017

Sportovním kolektivem roku se stal A tým HC Oceláři Třinec. Za celý mančaft přišli Královnu Ocel převzít sportovní ředitel klubu Jan Peterek a útočník Martin Růžička. Královnu ocel převzali z rukou místopředsedy dozorčích rad Třineckých železáren a Moravia Steel Evžena Balka.

Sportovní kolektiv roku 2017

 

Galavečer nebyl jen o vyznamenaných. Ceremoniál předávání ocenění nejlepším zaměstnancům společností ve skupině Třinecké železárny - Moravia Steel protkalo hudební vystoupení významných umělců. Slavnostní tečkou za oceněním zaměstnanců byla premiéra pohádkového příběhu s živou hudbou a vzdušnou akrobacií Sněhurka na ledě. V hlavních rolích na ledě vystoupili krasobruslaři Ivana Buzková a Tomáš Verner.