Firemní akce

Královna ocel

Královna Ocel je každoroční podnikový rituál, při kterém oceňujeme naše nejlepší zaměstnance. Vedle skupiny oceněných zaměstnanců udílí vedení naší společnosti prestižní cenu Královna Ocel. Jedná se o symbolickou kovanou sošku královny z oceli. Kategorie, ve kterých se každoročně Královna Ocel udílí, zahrnují vedle pracovních úspěchů i úspěchy z oblasti sportu, kultury případně dalších činností. V letošním roce se stovky významných hostů a na dva a půl tisíce zaměstnanců společností Třinecké železárny a Moravia Steel s rodinnými příslušníky zúčastnilo slavnostního galavečera v multifunkční Werk Areně v Třinci. Za rok 2016 jsme udělili ocenění Královna Ocel v následujících kategoriích.

Osobnost roku 2016

Osobností roku 2016 se stal Emil Cieslar, který převzal sošku Královny ocel z rukou druhého místopředsedy dozorčích rad Třineckých železáren a Moravia Steel Evžena Balka. Ocenění získal za vynikající výsledky v oblasti řízení projektů týkajících se účetnictví a daní v Třineckých železárnách.

Osobnost roku 2016

 

Údalost roku 2016

Událostí roku 2016 se stala „Generální oprava a modernizace koksárenské baterie č. 11". Projektový manažer odboru Rozvoj a investice, Česlav Swaczyna, vedoucí projektu ze společnosti Třinecký inženýring, a.s., Marek Schwarz a referent kvality provozu Koksochemické výroby, Vilém Nevřala převzali sošku Královny Ocel z rukou prvního místopředsedy představenstva Třineckých železáren Česlava Marka.

Údalost roku 2016

 

Čin roku 2016

V kategorii Čin roku zvítězil projekt "Úprava staré patento-zinkovací linky 402 na novou fosfátovací linku". Ocenění převzal z rukou Radomíry Pekárkové, členky představenstva Třineckých železáren, provozní technolog společnosti ŽDB DRÁTOVNA a. s., Petr Valentíny.

Čin roku 2016

 

Úspěch za branou 2016

Úspěchem za branou se stala "Invent Arena 2016 - mezinárodní výstava technických novinek a vynálezů". Ocenění převzala z rukou Jozefa Blaška, člena dozorčích rad Třineckých železáren a Moravia Steel, ředitelka společnosti TRISIA, a.s., Stanislava Hauerová.

Úspěch za branou 2016

 

Bezpečnost a ochrana zdraví 2016

Vítězem v soutěži o nejlepší dceřinou společnost v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZ) za rok 2016 se stala společnost ENERGETIKA TŘINEC, a.s. pod vedením člena představenstva Jana Čepce. Ocenění předávali Ivo Žižka, člen představenstva Třineckých železáren a František Ligocki, člen dozorčí rady Třineckých železáren a předseda odborové organizace KOVO.

Bezpečnost a ochrana zdraví 2016

 

Bezpečnost a ochrana zdraví 2016

Absolutní vítězem v soutěži o nejlepší provoz v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZ) za rok 2016 se stal provoz Válcovna trub. Sošku Královny Ocel převzal vedoucí vítězného provozu Miroslav Szymanik z rukou člena představenstva Třineckých železáren Ivo Žižky a předsedy odborové organizace ZO OS KOVO TŽ Františka Ligockého.

Bezpečnost a ochrana zdraví 2016

 

Mladý sportovec roku 2016

Mladým sportovcem roku 2016 se stal Viktor Byrtus, hráč squashe, mistr České republiky v kategorii do 17 a 19 let. Ocenění převzal z rukou předsedy představenstva Třineckých železáren Jana Czudka.

Mladý sportovec roku 2016

 

Sportovec roku 2016

Kategorii Sportovec roku ovládl Tomáš Lichý, úspěšný reprezentant České republiky ve skyrunningu, běhu do vrchu a skialpinismu. Královnu ocel předávala členka dozorčí rady Moravia Steel Mária Blašková.

Sportovec roku 2016

 

Sportovní kolektiv roku 2016

Poslední kategorií letošního galavečera Královna Ocel bylo vyhlášení nejlepšího sportovního kolektivu. Královnu Ocel získali hráči SKP Ocel Třinec, kteří se jako nováček soutěže Chance futsal ligy 2016/2017 probojovali do play off. Ocenění převzali z rukou Jána Modera, místopředsedy dozorčích rad Třineckých železáren a Moravia Steel.

Sportovní kolektiv roku 2016

 

Galavečer nebyl jen o vyznamenaných. Ceremoniál předávání ocenění nejlepším zaměstnancům společností ve skupině Třinecké železárny - Moravia Steel protkalo hudební vystoupení významných umělců i návštěva Charliego Chaplina.