<< zpět

Brück AM se mění na Bohemia Rings

Dnešním dnem se mění název společnosti Brück AM Zámrsk v Pardubickém kraji na BOHEMIA RINGS. Společnost se na konci března stala součástí skupiny Třinecké železárny a Moravia Steel. Jako třicátou dceřinou firmu je do svého výrobního řetězce připojily Třinecké železárny, což plně odpovídá strategii rozvoje společnosti. Huť tak nyní vstupuje do oboru větrné energetiky.

Logo Bohemia Rings spojené s logem mateřské společnosti tradičních tří kladívek v kruhu bude firma oficiálně používat od září letošního roku. Změna názvu obchodní společnosti je již v platnosti. Stejně jako internetové stránky společnosti www.bohemiarings.cz.

Z třinecké oceli se ve výrobním závodě v obci Zámrsk nyní již pod značkou tří kladívek v kruhu vyrábí komponenty v oblasti přesného strojírenství zejména pro sektor větrné energetiky, který v současnosti patří k rychle se rozvíjejícím oborům. Typickým výrobkem jsou například ložiskové kruhy válcované za tepla, příruby pro ponorku či vodovodní síť, pláště pro kosmické rakety i speciální součásti CT tunelů ve zdravotnictví.

Firma Bohemia Rings zaměstnává více než 260 lidí. Loňské tržby přesáhly jednu miliardu korun. Přes 90 % produkce směřuje na export, nejčastěji do Německa, Španělska, ale i Brazílie, Mexika, Běloruska a dalších zemí.

Bc. Petra Macková Jurásková
tisková mluvčí firem ve skupině
Třinecké železárny – Moravia Steel
tel.: +420 558 535 841
mobil: +420 602 265 738
e-mail: Petra.Mackova@trz.cz